• 30paź

  15 września, w Centrum Kultury Zamek w Kożuchowie, odbyła się promocja publikacji posesyjnej, poświęconej dziejom Broniszowa oraz Radwanowa „Gmina Kożuchów w przeszłości. Część trzecia”.   Zawiera ona wszystkie referaty przygotowane na sesje naukową – od pradziejów aż po czasy współczesne. Podczas promocji, referaty „obraz epigraficzny Broniszowa” i „Legat Margarety Franciszki von Kottwitz na msze odprawiane w Broniszowie za dusze zmarłych z 1733 roku” wygłosił dr Adam Górski, pracownik naukowy Uniwersytetu Jagiellońskiego.

  Publikacja została wydana przez Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kożuchowskiej, ze środków Gminy Kożuchów oraz Lubuskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Zielonej Górze.

  Prezes Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Kożuchowskiej Zdzisław Szukiełowicz, serdecznie dziękuje za zaangażowanie Pani dyrektor Centrum Kultury Zamek Annie Kulczyckiej, za zaangażowanie
  w przygotowaniu promocji publikacji.

  15.09.2023  Opublikowane przez Pawel Jagasek @ 2023-10-30, 13:05:20

Pozostaw komentarz

Please note: Moderacja komentarzy jest włączona i moze spowolnić proces publikacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.